Bina Pardazesh Gil بینا پردازش گیل

جذب نماینده فعال

شرکت بینا پردازش گیل جهت تامین کالا، فروش نقدی و اقساطی کالا و خدمات در سراسر کشور اقدام به جذب نمایندگی فعال و انحصاری می‌نماید. جهت رعایت حقوق نمایندگان از مراکز استانها به دو نفر (شخصیت حقیقی یا حقوقی) و از شهرهای دیگر، هر شهر فقط به یک نفر مجوز نمایندگی ارائه میگردد.

725  |  12:45:50  |  1400/05/12 

 در راستای اهداف بلند مدت بینا پردازش گیل و همچنین کسب در آمد برای تمام دوستان که با ما همکاری داشته و دارند، اعطای نمایندگی بیش از 10 دستگاه از تجهیزات تولیدی این شرکت را در سراسر کشور اعلام میدارد.

اعطای نمایندگی:

اهميت و جايگاه منحصر به فرد نيروی انسانی در موقعيت رقابتی هر سازمان هر صاحب نظری را بر آن می دارد که در مقوله مزيت رقابتی به نيروی انسانی به عنوان با ارزش ترين سرمایه سازمانی نگاه نماید. از آنجاست که بینا پردازش گیل به نمایندگان فعال و کارآمد نیازمند بوده و اقدام به انتخاب و جذب اصلح ترين افراد جهت تصدی نمایندگی فروش در سراسر کشور نموده است. از این رو این شرکت جهت تامین کالا، فروش نقدی و اقساطی کالا و خدمات در سراسر کشور اقدام به جذب نمایندگی فعال و انحصاری می‌نماید. جهت رعایت حقوق نمایندگان از مراکز استانها به دو نفر (شخصیت حقیقی یا حقوقی) و از شهرهای دیگر، هر شهر فقط به یک نفر مجوز نمایندگی ارائه می‌گردد. از متقاضیان عزیز تقاضا می شود از طریق قسمت تماس با ما نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند و یا از طریق شماره تماس و پست الکترونیک شرکت اقدام نمایند.